Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebielinie
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Pracownicy GOPS

Grażyna Sieklucka
Specjalista Pracy Socjalnej
tel. 59 85 80 255
e-mail: g.sieklucka@gopstrzebielino.pl


Karolina Jandernal,
Pracownik Socjalny
tel. 59 85 80 255
e-mail: k.jandernal@gopstrzebielino.pl

Małgorzata Klimczyk
Pracownik Socjalny
tel. 59 85 80 255
e-mail: m.klimczyk@gopstrzebielino.pl

Justyna Formela
Starszy Referent ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego
tel. 59 85 80 255
e-mail: j.formela@gopstrzebielino.pl
 
Paulina Zabrocka
Podinspektor ds. świadczenia wychowawczego i obsługi kasowej
tel. 59 85 80 255
e-mail: p.zabrocka@gopstrzebielino.pl


Barbara Stoltman,
Główna Księgowa
tel. 59 85 80 255
e-mail: b.stoltman@gopstrzebielino.pl

Wioletta Zaborska
Asystent Rodziny
tel. 59 85 80 255
e-mail: w.zaborska@gopstrzebielino.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Kmiecik 04-03-2015 10:42:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Kmiecik 04-03-2015
Ostatnia aktualizacja: Joanna Kmiecik 19-07-2021 10:02:18